Image
Doç.Dr. Gülcan Harput

“Hareketinize Güven Katıyoruz”

Doç.Dr. Gülcan Harput

“Hareketinize Güven Katıyoruz”

01

Uzman Terapistler

Fizyoterapi alanında güncel ve kanıta dayalı uygulamaları benimseyen, alanda kendini geliştirmiş, tecrübesini danışanlarına aktaran uzman fizyoterapist kadrosuna sahibiz.

02

Kişiye Özel Fizyoterapi

Danışanlarımızın ihtiyacına göre fizyoterapi programı uygularız. Danışanlarımız önce değerlendirilir ve değerlendirme sonuçlarına göre programları belirlenir.

03

Online Danışmanlık

Yüz yüze görüşme imkanı olmayan danışanlarımızın sorunlarına yardımcı olabilmek için online danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Image Image Image
Image
PTrust Hakkında

Güvenilir fizyoterapi uygulamalarını benimsiyoruz.

PTrust Academy olarak önce danışanlarımızın problemlerine yönelik etkinliği kanıtlanmış uygulamaları danışanlarımızla paylaşıp, çözüm odaklı bir fizyoterapi programı çiziyoruz. Önceliğimiz güven ortamında doğru ellerde olduğunuzu sizlere hissettirebilmek. Bu akademide:

 • Fizyoterapi içeriğinde egzersiz başta olmak üzere manuel terapi, bantlama, ağrı eğitimi ve yönetimi konularında hizmet verilir.
 • Aynı problemi tekrar yaşamamanız için danışanlarımızın bilinçlendirilmesi ve farkındalığının sağlanmasına önem verilir.
 • Sağlığınızı geliştirmeye yönelik egzersiz eğitim danışmanlığı verir.
Hakkımızda
Image
Neden Bizi Seçmelisiniz?

PTrust Farkı

Yaralanmalardan Koruyucu ve Önleyici Eğitim

Önceliğimiz koruyucu yaklaşımlar. Ofis çalışanlarına, sporculara, rekreasyonel spor yapan bireylere kas iskelet sistemi yaralanmalarından koruyucu eğitim programı hizmeti sunmaktayız. Özellikle spora başlayan çocuklarımızın spor yaralanmalarından korunması konusuna çok önem veriyoruz.

Güvenilir Fizyoterapi

Bu merkezde, sizlere işe yaramayan, etkinliği kanıtlanmamış hiçbir uygulama önerilmez ve yapılmaz. Markamızdan da anlaşıldığı gibi önce misyonumuz güvenilir fizyoterapi.

Konforlu Merkez

Fizyoterapi danışma merkezimiz, yeni yapılmış bir iş merkezinde, ferah, danışanlarımızın rahat hareket edebileceği, ihtiyaçlarına özel ekipmanların bulunduğu sıcak bir ortam olarak tasarlanmıştır.

Fizyoterapistlere Eğitim

PTrust Academy, fizyoterapistlere özel yüz yüze ve çevrimiçi eğitimler de vermektedir. Bu eğitimler alana özel eğitimler olup, fizyoterapistlerin hem klinik hem de akademik becerilerini geliştirmeye yönelik planlanmıştır.

Terapilerimiz

Terapilerimizi İnceleyin

Terapilerimiz hakkında bilgi alabilir, detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Terapilerimiz
Ağrı Eğitimi

Ağrıyı Anlamanızı ve Onunla Nasıl Baş Edebileceğinizi Öğretiyoruz.

Ağrı çoğu zaman bizlere yol göstericidir. Onun varlığı her zaman kötü bir durum olduğunu göstermez. Ağrıyı doğru yorumlamak onunla baş etmekte ilk önemli adımdır.

01 Ağrı Yönetimi

02 Gevşeme

03 Masaj

04 Bantlama

05 Egzersiz

İletişim Formu

  Image Image
  Ekibimiz

  Profesyonel Ekibimiz

  M. K.

  “Ankara'da Fizyoterapist araması yaparken Gülcan Hanım ile tanıştım. Duruş bozukluğum ve ağrılarım vardı. Süreçler başladı ve şu an kendimi çok çok iyi hissediyorum. Her şey için teşekkür ediyorum.”

  Image
  M. Y.

  “Profesyonel bir sporcuyum. Spor esnasında ön çapraz bağ yaralanma sürecim oldu. Cerrahi sonrası fizyoterapi için Gülcan hocam ile çalıştım. Şu an dizim gayet iyi ve sevdiğim sporu yapmaya devam ediyorum.”

  Image
  Blog

  Son Yazılarımız

  Tüm Yazılarımız